New Step by Step Map For Sekso pozos

Kartais į seksą mes žiūrime labai paprastai ir buitiškai, o tai griauna gražius bei tvirtus santykius. Būtent taip rutina įkiša savo šlykštų trigraši ir užpila kibirą vandens ant kažkada karštai degusio aistrų laužo.

Wager nedarykite judesių pirmyn-atgal. Geriau prispauskite pirštus prie priekinės makšties sienelės 10, kur turėtų būti taško G vieta, ir toliau stimuliuokite klitorį liežuviu.

Kadangi tokioje pozoje staigūs judesiai sunkiai įmanomi, belieka tik lėtai siūbuoti, stebėti vienas packageą ir mėgautis.

Pagerintas misionierius. Misionieriaus poza jau savaime yra gan intymi, nes partnerių veidai yra arti vienas kito. Kad pojūčiai dar labiau sustiprėtų, vyras gali stipriai suimti moters sėdmenis ir ją prisispausti dar arčiau savęs. Arba apžergti jos kojas ir taip visiškai apsiausti

Galite paprašyti, kad partneris ištiestų savo kojas prieš conserve, o jūs jį apsižergtumėte ir keliais remtumėtės iš abiejų jo klubų pusių, taip galėdamos kontroliuoti intymių malonumų greitį. 

Tokia poza taip pat leidžia patirti intymumą ir be penetracijos. Tokiu atveju, viršuje esantis asmuo turėtų atsigulti ant savo partnerio nugaros veidu žemyn.

• Jeigu moteris serga kiaušidžių uždegimu, jos gimda gali būti pasisukusi į šoną. Norint pastoti, reikėtų rinktis tokią pozą, kurioje moteris gulėtų ant to šono, į kurį pasisukusi gimda.

Rankomis ir pečiais jis remiasi į žemę, o klubai pakelti ties lovos kraštu, kad moteris galėtų patogiai pasilenkti. Šioje pozoje paspartėja kraujo tekėjimas, todėl pojūčiai būna ryškesni.

Jei norite, per jo krūtinę braukite ledo kubeliu ir leiskite šaltam vandeniui rinktis jo dubens apačioje.

Vasaros metu seksui daug kas pasitarnauja. Kylant temperatūrai drabužių ant kūno mažėja, o nuoga oda velniškai kaitina jausmus. Visai nenuostabu, kad liepą žmonės mylisi gerokai daugiau nei wager kurį kitą fulfilledų mėnesį.

Pradėti visada reikia nuo lėto tempo, laipsniškai jį didinant, guess nepereinant į pernelyg greitą – tai gali sukelti diskomfortą ir sukurti įspūdį, kad jūs skubate užbaigti.

„Jeigu mylisi dvi moterys, ši pozicija leidžia viršuje esančiai partnerei stimuliuoti savo klitorį į apačioje esančios husband or wifeės sėdmenis.

Jis gali jums į burn offą varvinti šokolado ar medaus sirupo. Tai į veiksmą leidžia įsitraukti daugiau juslių.

„sixty eight“ poza, kai moteris atsisėda ar atsigula ant vyro ir lytines lūpas Sekso pozos priglaudžia jam prie veido, leidžia mėgautis tobulu oraliniu seksu. O vyras turi galimybę savo liežuvėliu laisvai klajoti po moters kūną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *