New Step by Step Map For Sekso pozos

Iki tol neįsivaizdavau, kaip galima suskaldyti klozetą, tačiau po vieno tokio nutikimo mano bičiulė pasakojo, kad daugiau niekuomet nesimylės „ant skylės". Tačiau jei rinkotės kokybišką santechnikos įrangą ir nesate abu su vyru antsvorio turintys žmogeliukai, tai galite išmėginti.

Moteris atsigula ant nugaros ir uždeda kojas vyrui ant pečių. Šioje pozoje labai patogu įstumti varpą.

Sekso metu galima pasitelkti ir kitas pozas, tačiau prieš išsiveržiant sėklai, geriausia pakeisti padėtį į tą, kurioje vyro penis bus arčiausiai gimdos – tai padidins šansus pastoti.

Kaip tai daroma: Visų pirma susikibkite už parankių, kad laikytumėtės tvirčiau. Partneris turi būti jums už nugaros, ir jei jis už jus gerokai aukštesnis – priklaupti.

Kokius žaislus naudoti: Papildomo malonumo suteiks kulkos formos vibratorius, kuris padės jums abiems kartu pasiekti nuostabų orgazmą.

Ši poza leidžia abiem partneriams vienu metu tenkinti vienas kitą oraliniu būdu. Ši poza tokį pavadinimą gavo dėl keistos partnerių kūnų padėties, kuri primena skaičius 6 ir 9: vieno partnerio veidas atsiduria prie kito lytinių organų, o pastarojo veidas – prie pirmojo lytinių organų.

Orgazmui didelės įtakos turi ir jus su partneriu siejančios emocinio ryšio stiprumas. Jei judu esate labai artimi, nėra nieko geriau, nei seksas šaukštelio pozoje.

Rankomis vyras gali laikyti moters galvą. Norėdama kontroliuoti įsiskverbimo greitį ir gylį, moteris gali prilaikyti vyro klubus.

Jei norite, per jo krūtinę braukite ledo kubeliu ir leiskite šaltam vandeniui rinktis jo dubens apačioje.

Kokia esate lovoje: Šio ženklo savininkės yra romantiškos ir mėgsta būti subtilios. Kai kitą kartą atmosfera tarp jūsų ir jūsų vyro ims kaisti, išbandykite „Stebuklingąjį kalną“.

Pradėti visada reikia nuo lėto tempo, laipsniškai jį didinant, bet nepereinant į pernelyg greitą – tai gali sukelti diskomfortą ir sukurti įspūdį, kad jūs skubate užbaigti.

Nors oficialios statistikos dėl sekso sukeltų traumų nėra, bet kokie skaičiai neatspindėtų realios padėties, nes daugybė žmonių gėdijasi kreiptis į gydytojus dėl nelaimingų miegamojo nutikimų.

Taip, galbūt kartais į seksą mes žiūrime Sekso pozos kaip į dienos rutinos dalį – jis būtinas kaip sotūs pusryčiai, o ir atliekamas kartais mechaniškai, kaip buities darbai.

Tačiau ilgesniems žaidimams reikalingas fizinis pasirengimas, ši poza labai vargina spouseės kojų raumenis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *